LAZY TOWN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin ilk ve tek Lazy Town sitesi.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!

+14
DURU2007
ephesus_1
scmthn
fcolgecen
volkan
a.emre
nesquik
SonicStephanie
ekoom1
IBO
Eylul2006
Husamthekid
umutyalcin
Admin
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
nesquik

nesquik

Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptySalı Şub. 02, 2010 10:27 pm

bunu da açmıyor Sad(
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 03, 2010 4:59 pm

arkadaşlar rezil sakal ve tembel kasabaya hoş geldiniz bölümlerini rapidshare.de den upload ettim bide bunu deniyelim beğenirseniz böyle devam ederiz lütfen beni haberdar edin
https://lazytown.yetkin-forum.com
a.emre

a.emre

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 05, 2010 3:57 pm

başka bölüm yokmu elinizde
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 05, 2010 4:20 pm

var ama ne yazık ki onları upload edebileceğim düzgün bir site yok eğer rapidshare.de yi beğenirseniz diğer bölümleri burdan eklicem
IBO

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 05, 2010 8:24 pm

Admin demiş ki:
var ama ne yazık ki onları upload edebileceğim düzgün bir site yok eğer rapidshare.de yi beğenirseniz diğer bölümleri burdan eklicem

Orada yaziyorki "1 marttan itibaren butun serverlarimiz kapanacak ve rapidshare.com ile birlesecez.Tum uploadlarinizda silinecek."Yani rapidshare.de ye degil rapidshare.com a upload yapmalisin.Istersen linkleri silinmeye karsi korumak icin araya proxy link koyabilirsin.Paylasimlarin icin simdiden tekrar tesekkurler.
SonicStephanie

SonicStephanie

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Şub. 08, 2010 7:28 pm

www.sendspace.com

gayet iyi ve silme milme olayıda sınırıda yok ;D
http://www.moddb.com/members/blacksonic
nesquik

nesquik

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptySalı Şub. 09, 2010 8:26 pm

bu açılmadı
nesquik

nesquik

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptySalı Şub. 16, 2010 5:40 pm

eee yeni bölüm yok mu??
volkan

MesajKonu: ölü linkler   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 19, 2010 9:25 am

Admin demiş ki:
arkadaşlar rezil sakal ve tembel kasabaya hoş geldiniz bölümlerini rapidshare.de den upload ettim bide bunu deniyelim beğenirseniz böyle devam ederiz lütfen beni haberdar edin

rezil sakal ve hoş geldiniz bölümleri dışındakileri yeniden upload edebilir misin?
nesquik

nesquik

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptyPaz Şub. 21, 2010 8:34 pm

bölümlerin hepsini indirdim bir tek tembel kasabanın yeni kahramanı bölümü olmuyor.. hepsi harika teşekkürler. yeni bölümleri bekliyoruz
volkan

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Şub. 22, 2010 8:05 pm

nesquik demiş ki:
bölümlerin hepsini indirdim bir tek tembel kasabanın yeni kahramanı bölümü olmuyor.. hepsi harika teşekkürler. yeni bölümleri bekliyoruz

rezil sakal ve hoşgeldiniz bölümleri haricindekiler indirilemiyor. yeniden yüklenmeleri gerekiyor. siz önceden indirdiniz herhalde.
nesquik

nesquik

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Şub. 27, 2010 2:53 pm

ewet ben indirdim valla bayağı bölüm var
nesquik

nesquik

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptyPaz Şub. 28, 2010 8:42 pm

yeni bölüm bekliyoruz ama hala yok.. başka bölüm var mı elinizde??????
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptySalı Mart 02, 2010 10:57 pm

Arkadaşlar çook affedersiniz çok doluyum bakamıyorum uzun zamandır Embarassed Öğrenci olmak zor iş Very Happy hotfile kullanarak mutlu fırça gününü uploadettim
birde sendspace kullanarak berbat futbolcuyu. Arkadaşlar artık sitede her türlü upload var seç beğen al Very Happy içlerinden en beğendiğinizi seçin lütfen onunla devam ediyim umarım beğenirsiniz Smile
fcolgecen

MesajKonu: MERHABALAR...   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 05, 2010 4:12 pm

Merhabalar değerli Tembel Kasaba hayranlarının muhtemel ebeveynleri Smile Arkadaşlar öncelikle bu siteyi hayata geçiren adminimize sonsuz teşekkürü borç bilirim. Bu tembel kasabanın yayından kalkması ve digiturk ekibinin mesajlarıma ve ve telefonlarıma kıymet vermemesi yüzünden 4,5 senedir üyesi oldugum ligtv+sinema paketli digitürk aboneliğimi kapattım. çılgınlar gibi tembel kasaba arıyorum ve buldugum bütün bölümlerin ing olması yüzünden 2,5 yaşındaki oğlum anadili canım TÜRKÇE'mi ing karışımlı kullanıyor... gününün 5-6 saatini LT ile geçiren bir oğlum var.. Ve güzel TÜRKÇE'min korunması ve yaşatılması adına bana bu dizinin TÜRKÇE bölümlerini CD-DVD ortamında göndermeyi kabul edecek arkadaşa her türlü maddi manevi desteği sağlamaya hazırım.. Adminim öncelikle senden yardım bekliyorum..
Saygılar, mutlu paylaşımlar.
Fatih ÇÖLGEÇEN
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 05, 2010 6:57 pm

bunu daha önce isteyenlerde oldu yani cd yi ama bunu yapamam bu iş yaşımdan büyük üzgünüm daha yanlızca 12 yim Crying or Very sad zeten bu sitenin amacıda bu tembel kasabacılar için elimden gelen en iyisi bu tekrar üzgünüm ama umarım sitemde iyi vakit geçirirsiniz ve hoşgeldiniz
fcolgecen

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mart 06, 2010 10:28 am

peki öyle olsun bakalım küçük adminim.. senden seri bir şekilde ilk sayfada yer alan uçmuş linkleri yenilemeni ve yeni bölümler koymanı bekliyoruz.. Yalnız bu arada derslerini de ihmal etmek yok.. bir de sen bunları nereden buldun? yol göster bizde temin edelim..
fcolgecen

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 10, 2010 9:05 am

eee hani daha bi gelişme yok.. admin dersleri ihmal etme dedik ama bizi de ihmal etme.. bende çok bölüm var ama ingilizce isteyen arkadaş varsa gönderebilirim...
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 15, 2010 8:25 pm

arkadaşlar sportacus kim i de yeniledim başşka bişi kaldımı söyleyin lütfen kaldıysa onu hallediyim yoksa yeni bölümlerle uğraşmaya başlıyım
Very Happy
fcolgecen

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 19, 2010 5:31 pm

hadi bakalım yükle yenilerini.. oğlum kızmaya başladı.. Very Happy 4 gözle yeni bölüm bekliyoruz.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 19, 2010 10:21 pm

fcolgecen

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 1:02 am

tşk daha çok daha çok yeni bölüm :p
scmthn

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 22, 2010 9:44 am

becerinden ötürü seni tebrik ediyorum öncelikle sonra emeğin için teşekkür ediyorum. 3 yaşına giricek dinda dinda diye başımı yiyen lt hastası bi oğlum var.
siteyi bulduğumda nasıll sevindim anlatamam.
disneyde sabah 7 de veriyolar yalnız o saatte uyuyo oluyo...
bu çok iyi oldu. ilk sayfada başta rapid olanları yenilermisin indirilmiyo ayrıca sendspace. çok daha iyi peş peşe indirebiliyoruz. deli gibi lt arıyan diğer arkadaşlarıma da link vericem..
çok teşekkürler.
ephesus_1

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 22, 2010 10:21 pm

Harikasın... Ancak diğer arkadaşların da söylediği gibi link'leri güncellemen lazım... Ben sadece 4 bölüm indirebildim.

-Mutlu Fırça Günü
-Berbat Futbolcu
-Sportakus Kim
-Ziggy'nin Uzaylısı

Tekrar çok teşekkür ederiz. Harika bir iş çıkarıyorsun.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 8:20 pm

rezil sakalda yenilendi

Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Tembel Kasaba Karakterleri
» Tembel kasaba klipleri
» TEMBEL KASABA ÜRÜNLERİ
» Tembel Kasaba resimleri
» Tembel Kasaba nedir?