LAZY TOWN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin ilk ve tek Lazy Town sitesi.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!

+14
DURU2007
ephesus_1
scmthn
fcolgecen
volkan
a.emre
nesquik
SonicStephanie
ekoom1
IBO
Eylul2006
Husamthekid
umutyalcin
Admin
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
volkan

Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 3 EmptyCuma Nis. 02, 2010 6:16 pm

Admin demiş ki:
BERBAT FUTBOLCU
http://www.sendspace.com/file/1njpsi

http://www.sendspace.com/file/e5lpbh

http://www.sendspace.com/file/7moqc7

yeni bölüm var sıcak sıcak alınnnnnnn Very Happy ama hiç yorum alamıyorum ben boşunamı uğraşıyom burda zaten bitek bu bölüme bakılıyo diğer bölümler önemsenmiyo üzülüyom ama ben boşunamı kurdum bu siteyi Sad bu bir hayran sitesi bölüm indirme sitesi değil ki sadece bölüm indirin burada daha birçok şey var ve isteğe görede artıcak lütfen sizde bir el atın en azından fikrinizi ve ya isteğinizi söyleyin lütfen pale

eline sağlık sayende 5 yaşındaki oğlum bu güzel ve eğitici diziyi izleyebiliyor. tekrar teşekkürler.
nesquik

nesquik

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 3 EmptyCuma Nis. 09, 2010 5:53 pm

ben de 5 bölüm oldu. teşekkürler. 6. da inşallah inecek. ziginin uzaylısı.. benim kız izliyor izliyor yeni bölüm istiyor. başka var mı?
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 3 EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 11:13 pm

ya arkadaşlar sanırım bu uploadlar bana troia horse virüsü bulaştırıyo bunu nası engelliyebilirim? bilen var mı? pale
https://lazytown.yetkin-forum.com
DURU2007

MesajKonu: TEŞEKKÜRLER   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 3 EmptyPtsi Nis. 19, 2010 10:50 am

SİTENİZİ GÖRDÜĞÜMDE ÇOK SEVİNDİM , 3 YAŞINDAKİ KIZIM BAYILIYORDU BU ÇİZGİ FİLME AMA SAATLERİ DEĞİŞTİĞİNDEN BERİ İZLİYEMİYORDU VE BU HARİKA BİR SÜRPRİZ OLACAK , TEKRAR ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM VE DEVAMINI DİLİYORUM : ))
sempotech

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 3 EmptyPtsi Nis. 19, 2010 1:23 pm

Merhaba hocam..
öncelikle kızlarımın fanı olduğu bu dizinin bölümlerini yayınladığın için çok teşekkür ederim.
ancak üzülerek söylüyorumki birçok bölümünün linkleri kırık. tüm bölümleri tekrar yükleyebilirsen sana minnettar oluruz Smile
aras363

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 3 EmptyCuma Ağus. 20, 2010 2:51 pm

İlk olarak eline sağlık senin sayende kardeşimde lazy town izleyebilicek.sende ricam var yazıcağım bölüm adlarını yeniden uploadlayabilir misin?
-mutlu fırça günü
-tembel kasabanın yeni kahramanı
-tembel kasabanın ilk bölümü
vede ayrıca yeni bölümleri dört gözle bekliyoruz...
hayta75

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 28, 2010 12:30 pm

Selamlar, ben yepyenice siteninizi kesif ettim, aslinda diger bölümlerde yayinlasa cok sevinirim, kizim Lazy Townun hastasi insallah cok yakinda
daha fazla hatta tüm bölümleri sunarsaniz inanin cok amacok sevinirim!

Selamlar ve Saygilar
Mode X-Side

MesajKonu: Geri: Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!   Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!! - Sayfa 3 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 11:39 pm

Admin demiş ki:
ya arkadaşlar sanırım bu uploadlar bana troia horse virüsü bulaştırıyo bunu nası engelliyebilirim? bilen var mı? pale

Merhaba Admin,

Seninle iletişime geçmek benim için çok iyi oldu. Kardeşim 2 yaşında ve Sportaküs hastası.Ancak Bölümlerinin Nerede satıldığını bilmiyorum. Bilsem Maddi durmumum gayet yetiyor. Bana bu konuda bilgi verirsen sevinirim.

Arrow RapidShare
Arrow HotFile
Arrow FileServe

İle birçok kez Dizi uploadı yaptım. Kısacası Satın alıp upload edebilirim bounce

Tembel kasaba TÜRKÇE indir,izle!!
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» TEMBEL KASABA ÜRÜNLERİ
» Tembel Kasaba resimleri
» Tembel Kasaba nedir?
» Tembel Kasaba Karakterleri
» Tembel kasaba klipleri