Türkiye'nin ilk ve tek Lazy Town sitesi.

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

YENİ FİLM

YazarMesaj
Admin
Admin

MesajKonu: YENİ FİLM   Çarş. Şub. 03, 2010 5:53 pm

Arkadaşlar lazytownnun Sportacusu yani Magnus Scheving yeni bir Jackie Chan filminde yer alıyor. Sportacusun kötü biri olacağını tahmin edemezdiniz eminim ama bu filimde Mr.Scheving Poldark adında rus bir teröristi oynuyor yani filmin baş kötüsünü. Filim için can atıyorum çünkü ben tam bir Magnus Scheving hayranıyım umarım Türkiyeyede gelir Smile Smile He bu arada Filmin adı The spy next door komşu ajan gibi bişi oluyo türkçesi sanırım. Eminim bu film çok hareketli olucak sonuçta baş karakterler Jackie Chan ve Magnus Scheving gibi iki hareketli insan değil mi? Very Happy Very Happy

Film hakkında (Alıntıdır ama sadece bu alıntı diğrlerini ben hazırladım)

Lionsgate’ in aile aksiyon komedisi THE SPY NEXT DOOR, başrolünde Jackie Chan’ i casusluk kariyerini bırakıp yan kapı komşusu ve kız arkadaşı olan Gillian (Amber Valetta) ile oturmaya karar veren gizli bir CIA süper ajanı olarak

Bob Ho rolünde oynatıyor. Ama Bob’un Gillian’ n onunla evlenmeyi kabul etmeden önce tamamlaması gereken bir görevi daha vardır: onun dik başlı 3 çocuğunun dostluğunu kazanmak.

Gillian acilen şehirden ayrılmak zorunda kalınca, Bob çocuklara bakmak için gönüllü olur ki böylece onların onayını kazanabilecektir. Ama çocuklardan biri yanlışlıkla çok gizli bir formülü bilgisayarından indirince, Bob’ un baş düşmanı Rus bir terörist, Bob’ u kariyerinin en zorlu görevinde, casusluk ve babalık rollerini değiştirmesi için zorlayarak saldırı için harekete geçer!

Dövüş sanatları süper yıldızı Jackie Chan, başarılı bir destekleyici oyuncu kadrosuyla ekranlarda görülüyor:

Amber Valetta(SIRADIŞI, TAŞIYICI 2, AŞK DOKTORU),
George Lopez ( BEVERLY HILLS ÇUVAVA, OYUM KİME?“George Lopez” ),
Billy Ray Cyrus (“Hannah Montana”),
Magnus Scheving (LAZYTOWN),
Madeline Carroll (OYUM KİME?),
Will Shadley (“Dirty Sexy Money), ve Alina Foley.

THE SPY NEXT DOOR, Brian Levent ( GELMEDİK Mİ HALA? , KAR KÖPEKLERİ, TAŞ DEVRİ) tarafından yönetildi. Senaryo Greg Poirier (BÜYÜK HAZİNE: SIRLAR KİTABI) tarafından yazıldı. Film, Robert Simonds ve Ryan Kavanaugh tarafından ortaya konuldu.

bu filmin sitesi
http://www.thespynextdoorfilm.com/

bunlarda resimler

Kullanıcı profilini gör http://lazytown.yetkin-forum.com
Mode X-Side

MesajKonu: Geri: YENİ FİLM   C.tesi Haz. 18, 2011 11:43 pm

Oyuncu Kadrosuna bak . Bu film amerikada en az 15 Milyar kişi tarafından izlenir. bounce
Kullanıcı profilini gör

YENİ FİLM
1 sayfadaki 1 sayfası